Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Remove
mk: Одстрани

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај
