Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: weight
sl: teža

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Path
sl: Pot

en: Text
sl: Besedilo

en: Domain
sl: Domena

en: General
sl: Splošno

en: Close
sl: Zapri

en: Attachments
sl: Priponke

en: Sources
sl: Viri

en: Info
sl: Podatki

en: About
sl: O modulu
