Klaro Geo (1.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: General settings
af: Algemene verstellings
