Klaro Geo (1.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል
