Klaro Geo (1.0.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Link text
az: Link mətni

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Singular form
az: Tək forma

en: Plural form
az: Cəm forması

en: Powered by
az: Tərəfindən
