Klaro Geo (1.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Label
be: Подпіс

en: URL
be: Спасылка

en: Machine name
be: Машынная назва
