Klaro Geo (1.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Label
bg: Заглавие
