Klaro Geo (1.0.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
