Klaro Geo (1.0.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Plural form
bo: མང་ཚིག་གི་རྣམ་པ
