Klaro Geo (1.0.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Label
ca: Etiqueta

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Countries
ca: Països

en: Buttons
ca: Botons

en: Services
ca: Serveis

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Singular form
ca: Forma singular

en: Plural form
ca: Forma plural

en: Powered by
ca: Funciona amb
