Klaro Geo (1.0.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Countries
cs: Země

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Services
cs: Služby

en: Country code
cs: Kód země

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Singular form
cs: Tvar jednotného čísla

en: Plural form
cs: Tvar množného čísla

en: Accept all
cs: Přijmout vše

en: Privacy policy
cs: Zásady ochrany osobních údajů
