Klaro Geo (1.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol
