Klaro Geo (1.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Link text
da: Linktekst

en: Countries
da: Lande

en: Buttons
da: Knapper

en: Country code
da: Landekode

en: Machine name
da: Internt navn

en: Singular form
da: Entalsform

en: Plural form
da: Flertalsform

en: Powered by
da: Drevet af
