Klaro Geo (1.0.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Countries
et: Riigid

en: Buttons
et: Nupud

en: Country code
et: Riigikood

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Singular form
et: Ainsusevorm

en: Plural form
et: Mitmuse vorm
