Klaro Geo (1.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Label
eu: Etiketa

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Machine name
eu: Makinaren izena
