Klaro Geo (1.0.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Label
fa: برچسب

en: URL
fa: نشانی

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Countries
fa: کشورها

en: Country code
fa: کد کشور

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Powered by
fa: قدرت گرفته از
