Klaro Geo (1.0.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Countries
fi: Maat

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Services
fi: Palvelut

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Singular form
fi: Yksikkömuoto

en: Plural form
fi: Monikkomuoto

en: Accept all
fi: Hyväksy kaikki
