Klaro Geo (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi
