Klaro Geo (1.0.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Label
fr: Libellé

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Countries
fr: Pays

en: Buttons
fr: Boutons

en: Country code
fr: Code pays

en: Machine name
fr: Nom système

en: Singular form
fr: Singulier

en: Plural form
fr: Forme plurielle

en: Powered by
fr: Propulsé par

en: Accept all
fr: Tout accepter

en: Privacy policy
fr: Politique de confidentialité

en: Consent
fr: Consentement

en: Accept always
fr: Toujours accepter
