Klaro Geo (1.0.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Label
gl: Etiqueta

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Countries
gl: Paises

en: Buttons
gl: Botóns

en: Services
gl: Servizos

en: Country code
gl: Código de país

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Singular form
gl: Forma singular

en: Plural form
gl: Forma plural
