Klaro Geo (1.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક
