Klaro Geo (1.0.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Label
he: תווית

en: URL
he: כתובת URL

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Countries
he: מדינות

en: Buttons
he: כפתורים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Singular form
he: צורת יחיד

en: Plural form
he: צורת רבים

en: Powered by
he: מונע באמצעות

en: Privacy policy
he: מדיניות פרטיות

en: Privacy policy text
he: כיתוב למדיניות פרטיות
