Klaro Geo (1.0.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Label
hi: लेबल

en: URL
hi: यूआरएल

en: Buttons
hi: बटन

en: Machine name
hi: मशीन नाम
