Klaro Geo (1.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
