Klaro Geo (1.0.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Label
hu: Címke

en: URL
hu: Webcím

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Countries
hu: Országok

en: Buttons
hu: Gombok

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Country code
hu: Országkód

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Show close button
hu: Bezárás gomb megmutatása

en: Singular form
hu: Egyes szám

en: Plural form
hu: Többes szám

en: Powered by
hu: A gépházban:

en: Privacy policy
hu: Adatvédelmi irányelvek

en: Consent
hu: Hozzájárulás
