Klaro Geo (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Label
hy: Պիտակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
