Klaro Geo (1.0.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Link text
id: Teks tautan

en: Buttons
id: Tombol

en: Services
id: Layanan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Singular form
id: Bentuk tunggal

en: Plural form
id: Bentuk jamak

en: Powered by
id: Dibuat menggunakan
