Klaro Geo (1.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Label
is: Merking

en: URL
is: vefslóð

en: Countries
is: Lönd

en: Country code
is: Landnúmer

en: Consent
is: Samþykki
