Klaro Geo (1.0.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Label
it: Etichetta

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Countries
it: Paesi

en: Buttons
it: Pulsanti

en: Country code
it: Prefisso internazionale

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Singular form
it: Forma singolare

en: Plural form
it: Forma plurale
