Klaro Geo (1.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Label
jv: Judul

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
