Klaro Geo (1.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Buttons
ka: ღილაკები
