Klaro Geo (1.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Label
km: ស្លាក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
