Klaro Geo (1.0.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Countries
lt: Šalys

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Services
lt: Paslaugos

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Singular form
lt: Vienaskaitos forma

en: Plural form
lt: Daugiskaitos forma

en: Powered by
lt: Sukurta su
