Klaro Geo (1.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Countries
lv: Valstis

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Singular form
lv: Vienstkaitļa forma

en: Plural form
lv: Daudzskaitļa forma
