Klaro Geo (1.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Operations
mg: Hatao

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
