Klaro Geo (1.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
