Klaro Geo (1.0.0) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Description
ms: Huraian

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: None
ms: Tiada

en: General settings
ms: Seting umum

en: Country code
ms: Kod negara

en: Machine name
ms: Nama mesin
