Klaro Geo (1.0.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: URL
ne: यूआरएल

en: Machine name
ne: मशीन नाम
