Klaro Geo (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
