Klaro Geo (1.0.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Label
pl: Etykieta

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Countries
pl: Kraje

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Services
pl: Serwisy

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Singular form
pl: Forma liczby pojedynczej

en: Powered by
pl: Zbudowano na

en: Privacy policy
pl: Polityka prywatności
