Klaro Geo (1.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: URL
ps: پته (URL)

en: Buttons
ps: تڼیګانې
