Klaro Geo (1.0.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Label
pt: Rótulo

en: Link text
pt: Texto do link

en: Countries
pt: Países

en: Buttons
pt: Botões

en: Services
pt: Serviços

en: Country code
pt: Código do país

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Singular form
pt: Singular

en: Plural form
pt: Plural

en: Powered by
pt: Distribuído por

en: Accept all
pt: Aceitar tudo

en: Privacy policy
pt: Política de privacidade
