Klaro Geo (1.0.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: General settings
ro: Setări generale

en: Label
ro: Etichetă

en: Buttons
ro: Butoane

en: Services
ro: Servicii

en: Country code
ro: Cod țară

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Singular form
ro: Formă de singular

en: Plural form
ro: Formă de plural
