Klaro Geo (1.0.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Label
ru: Метка

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Countries
ru: Страны

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Services
ru: Службы

en: Country code
ru: Код страны

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Show close button
ru: Показывать кнопку закрытия

en: Singular form
ru: В единственном числе

en: Plural form
ru: Во множественном числе

en: Powered by
ru: Сделано на

en: Privacy policy
ru: Политика конфиденциальности

en: Privacy policy text
ru: Текст политики конфиденциальности
