Klaro Geo (1.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime
