Klaro Geo (1.0.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: URL
sq: Adresa URL
