Klaro Geo (1.0.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Link text
sv: Länktext

en: Countries
sv: Länder

en: Buttons
sv: Knappar

en: Services
sv: Tjänster

en: Country code
sv: Landskod

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Singular form
sv: Singularform

en: Plural form
sv: Pluralform

en: Powered by
sv: Drivs av

en: Privacy policy
sv: Integritetspolicy
