Klaro Geo (1.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం
