Klaro Geo (1.0.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Countries
th: ประเทศ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
