Klaro Geo (1.0.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Singular form
tr: Tekil biçim

en: Plural form
tr: Çoğul biçim
